o nas

Działamy na rynku usług finansowo-księgowych od 2000 roku.

  

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą rachunkową, podatkową, kadrowo-płacową, rozliczeniami z ZUS i GUS. Obsługujemy każdy rodzaj aktywności zawodowej. Naszymi Klientami są firmy jednoosobowe, kapitałowe, stowarzyszenia, spółki cywilne, działające w różnych branżach, m. in. budowlanej, handlowej, informatycznej, produkcyjnej, usługowej i wiele innych.

Wiedząc jak cenny jest czas i jak duża jest potrzeba zaangażowania i skoncentrowania się na rozwoju przedsiębiorstwa, zmniejszyliśmy stopień zaangażowania Klienta w sprawy finansowo-kadrowe oferując pomoc w zakresie organizacji działalności jednostek nowopowstających oraz już istniejących. Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa reprezentujmy Klientów przed Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami. Czynnie uczestniczymy w przeprowadzanych kontrolach.


Wiedza i doświadczenie

Biuro rachunkowe od ponad 10-ciu lat zyskuje zaufanie swoich klientów świadcząc usługi z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości. Szeroki wachlarz usług, elastyczność we współpracy zaowocowały zaufaniem naszych klientów.

Oferujemy Państwu usługi rachunkowe, płacowe, rozliczenia z ZUS, kadrowe, ubezpieczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami wszystkich Klientów, którzy cenią fachowość oraz rzetelność.

  • posiadamy certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie,
  • od odpowiedzialności cywilnej,
  • reprezentujemy Państwa firmę przed Urzędem Skarbowym,
  • ZUS i innymi organami,
  • pomagamy założyć nową firmę i udzielamy wsparcia w pierwszym okresie jej funkcjonowania,
  • restrykcyjnie przestrzegamy polityki prywatności.